ВІідсьогодні в тестовому режимі запрацює е-квиток

ВІідсьогодні в тестовому режимі запрацює е-квиток

У четвер, 13 січня, у Львові стартує перший етап впровадження е-квитка. Автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті починає працювати в тестовому режимі. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Вартість незмінна – 10 грн. Про це повідомили у Львівській міській раді. На цьому етапі тестуватимуть обладнання та систему загалом, допомагатимуть пільговим категоріям

У четвер, 13 січня, у Львові стартує перший етап впровадження е-квитка. Автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті починає працювати в тестовому режимі. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Вартість незмінна – 10 грн.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

На цьому етапі тестуватимуть обладнання та систему загалом, допомагатимуть пільговим категоріям населення адаптуватися до користування персоніфікованими картками «ЛеоКарт», аби зрештою кожен міг самостійно валідуватися і почуватися комфортно в громадському транспорті. Водночас до кінця лютого можна буде здійснювати пільгові поїздки на основі звичайних посвідчень.

На першому етапі продовжує діяти готівкова форма оплати проїзду. Вартість однієї поїздки залишається на рівні 10 грн. Такою вона буде і надалі для тих пасажирів, які оплачуватимуть поїздки безготівково після того, як електронна форма оплати запрацює цілком – на другому етапі впровадження е-квитка. Також така форма оплати дозволить пасажиру в межах 40 хв здійснити безоплатну пересадку.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини