У Винниках вшанували 140 роковини від Дня народження Івана Огієнка

У Винниках вшанували 140 роковини від Дня народження Івана Огієнка

У п‘ятницю, 14 січня, громада Винник урочисто вшанувала 140 роковини від Дня народження Івана Огієнка – Митрополита Іларіона. Разом із священиками винниківських церков на урочистому заході були присутні та щиро молилися керівник Офісу громади Львова у Винниках Богдан Шустер, працівники офісу, депутати Львівської облради Володимир Квурт і Святослав Шеремета, працівники громадських організацій. Нагадаємо, що Іван

У п‘ятницю, 14 січня, громада Винник урочисто вшанувала 140 роковини від Дня народження Івана Огієнка – Митрополита Іларіона.

Разом із священиками винниківських церков на урочистому заході були присутні та щиро молилися керівник Офісу громади Львова у Винниках Богдан Шустер, працівники офісу, депутати Львівської облради Володимир Квурт і Святослав Шеремета, працівники громадських організацій.

Нагадаємо, що Іван Огієнко – Митрополит Іларіон – одна з найвидатніших постатей в історії України.

Його доля також пов‘язана з Винниками. Адже у 1921 році Іван Огієнко певний час мешкав у нашому місті. Тоді житло родині Огієнків, які вимушено покинули Велику Україну після поразки УНР, надала сім‘я Маркевичів. Зараз на місці, де тоді була хата Маркевичів, встановлено пам‘ятник Івану Огієнку.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини