П‘яту добу триває запекла боротьба українців за своє життя, за свою волю, державу, за рідну землю та свої домівки. Московський агресор уже отримав пекельну відповідь від українських воїнів. Адже лише станом на 06:00 28 лютого українські бійці намолотили на гарматне м‘ясо понад 5000 тисяч окупантів з росії. А ще майже 1500 одиниць їхньої найрізноманітнішої техніки!
П‘яту добу триває запекла боротьба українців за своє життя, за свою волю, державу, за рідну землю та свої домівки.
Московський агресор уже отримав пекельну відповідь від українських воїнів. Адже лише станом на 06:00 28 лютого українські бійці намолотили на гарматне м‘ясо понад 5000 тисяч окупантів з росії. А ще майже 1500 одиниць їхньої найрізноманітнішої техніки!
Усе це пішло, як тепер кажуть, на концерт до кобзона або за маршрутом «російського корабля»…
У Винниках також вирує життя. Багато людей з Винник зараз перебувають на найважчих ділянках бойових дій.
Дуже багато мешканців нашого міста долучилися до місцевого загону територіальної оборони й охороняють спокій своїх співгромадян на блокпостах і вулицях Винник.
А в приміщенні одного з навчальних закладів мешканці нашого міста виготовляють маскувальні сітки, які зараз також вкрай потрібні наших мужнім захисникам.
Володимир ГАВРИЛІВ












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *