Маріуполь тримає оборону: воїни «Азова» знову вийшли на зв‘язок!

Маріуполь тримає оборону: воїни «Азова» знову вийшли на зв‘язок!

Після деякої паузи знову з‘явився зв‘язок із героями-захисниками міста Маріуполь! Командир полку «Азов», підполковник Денис Прокопенко знову вийшов на зв‘язок, повідомивши, що українські герої й надалі тримають оборону на заводі «Азовсталь». Зараз на територію підприємства прорвалися окупанти, там тривають кровопролитні бої. Але українські воїни й надалі перебувають у Маріуполі, місто надалі під українським контролем (його

Після деякої паузи знову з‘явився зв‘язок із героями-захисниками міста Маріуполь!

Командир полку «Азов», підполковник Денис Прокопенко знову вийшов на зв‘язок, повідомивши, що українські герої й надалі тримають оборону на заводі «Азовсталь».

Зараз на територію підприємства прорвалися окупанти, там тривають кровопролитні бої.

Але українські воїни й надалі перебувають у Маріуполі, місто надалі під українським контролем (його частина).

Є ще дві новини з Маріуполя. На жаль, там знайшовся якийсь зрадник (електрик із «Азовсталі»), який повідомив окупантам про розташування підземних переходів заводу. Тому вороги змогли проникнути на територію «Азовсталі». А ще стало відомо, що більшість окупантів покинула Маріуполь, щоб воювати в інших регіонах Донбасу. Тому зараз у самому Маріуполі не більше двох тисяч окупантів. І з ними вже можна давати собі раду навіть наявними силами, коли була б необхідна зброя.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини