Неймовірна Україна: весна у Винниках!

Неймовірна Україна: весна у Винниках!

Весна в Україні вже повноправно вступила у свої права. Ліси й долини вкрилися яскравими барвами. Радіють цій красі люди й усе живе на землі. Якою прекрасною й багатою є наша Україна! Саме тому московські варвари сіють на нашій землі кров, горе й руїни. І тільки тепер, під час жорстокого вторгнення в  Україну варварів-московитів, багато людей

Весна в Україні вже повноправно вступила у свої права. Ліси й долини вкрилися яскравими барвами. Радіють цій красі люди й усе живе на землі. Якою прекрасною й багатою є наша Україна! Саме тому московські варвари сіють на нашій землі кров, горе й руїни.

І тільки тепер, під час жорстокого вторгнення в  Україну варварів-московитів, багато людей зрозуміли, що вони мали й чого могли позбутися. Найкращої на землі Батьківщини-України! З її безкрайніми полями, з її морями та ріками, з горами та прекрасними містами й селами!

Скільки ще зовсім недавно було розмов, що держава здобута без крові – не держава! І де ж тепер ці «говоруни»? Чи хоча б один із них узяв до рук зброю, щоб захистити рідну землю, українських дітей і жінок? Я вже не кажу про корупціонерів, які розтягли по своїх кишенях державний бюджет. І тепер наші посадовці змушені бігати країнами Заходу, вимолюючи зброю, амуніцію, харчі тощо. А наші ще зовсім юні хлопчики (які народилися, змужніли вже в незалежній Україні) тепер проливають свою кров за рідну землю, гинуть у боях за всіх нас (корупціонери, вам хоча б соромно стало тепер?). Про відвертих зрадників штибу Киви, Медведчука та інших навіть не варто й згадувати. Бо ворог і є ворог. Його знаємо, а корупціонери та говоруни, немов і патріоти, але «валили» нашу державність упродовж тридцяти років не згірш путінських посіпак, обкрадаючи свій  народ, зменшуючи стан нашої оборони й війська.

Та після війни, переконані, зі всіма цими покидьками розберемося. А зараз борімося за Україну, за нашу волю й державність. Бо, як з‘ясувалося, воля, рідна мова, рідна країна не є чимось вічним. За це все потрібно боротися. Гляньмо ж, яка зараз краса у наших Винниках (див. фото). І лише за такі прекрасні миттєвості варто боронити рідний край. Бо іншого нам ніхто не дасть. На чужій землі ніколи не станемо господарями. Борімося – поборемо! Слава Україні!

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини