Допоки Україна воює: фотофакт із винниківського парку

Допоки Україна воює: фотофакт із винниківського парку

Ось таку «мирну» картину мали змогу сьогодні, десятого травня, спостерігати сотні мешканців і гостей Винник у міському парку. Чудовий, теплий, яскравий день. У парку Незалежності України дуже багато дітей. Діти й матері відпочивають. І повітряної тривоги, на щастя, не було. Та всі ми знаємо, що саме в ці секунди московські окупанти вбивають наших солдатів і

Ось таку «мирну» картину мали змогу сьогодні, десятого травня, спостерігати сотні мешканців і гостей Винник у міському парку.

Чудовий, теплий, яскравий день. У парку Незалежності України дуже багато дітей. Діти й матері відпочивають. І повітряної тривоги, на щастя, не було.

Та всі ми знаємо, що саме в ці секунди московські окупанти вбивають наших солдатів і мирних мешканців на Сході України. Гинуть і калічаться невинні люди, дороги України переповнені біженцями. Кров, страх, горе.

А посеред нашого парку розляглося ось таке створіння! Йому байдуже до горя й страждань оточуючих, наплювати на Україну.

Чому ж люди мають спостерігати за такою  ганьбою! Маленькі діточки шпортаються за ноги цієї особи. У нього ні сорому, ні совісті. Тому на місце цієї події небайдужі люди викликали правоохоронців.

Цікаво, чи діє ще заборона на продаж алкоголю у Львові та Винниках?

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини