Після відступу від Києва московити почали покидати й Харківщину

Після відступу від Києва московити почали покидати й  Харківщину

Знову маємо обнадійливу інформацію про здобутки нашої армії. Ще зовсім недавно українці тішилися з того, що московські окупанти почали покидати Київщину, Житомирщину, Сумщину й Чернігівщину. Тоді багато військових аналітиків заявляли, що це може бути хитрістю окупантів, що вони просто відновлюватимуть свої сили, щоб знову наступати. Але з цих територій московити вже зникли (маємо надію, що

Знову маємо обнадійливу інформацію про здобутки нашої армії.

Ще зовсім недавно українці тішилися з того, що московські окупанти почали покидати Київщину, Житомирщину, Сумщину й Чернігівщину. Тоді багато військових аналітиків заявляли, що це може бути хитрістю окупантів, що вони просто відновлюватимуть свої сили, щоб знову наступати. Але з цих територій московити вже зникли (маємо надію, що назавжди).

Зараз надійшла також дуже приємна інформація з Харківщини, де після важких втрат неподалік міста Ізюм московсько-фашистські війська почали панічний відступ. Ще декілька днів тому московити-ординці навіть підірвали три дорожні мости, щоб врятуватися від українського наступу. І вже лише цей факт свідчив про те, що московити бояться, що вони панічно біжать під натиском українських воїнів. Тепер спостерігаємо їхній відступ і з території Харківщини. Це також чудова новина.

Зазначимо, що перелом боїв за Харківщину відбувся під час перебування там начальника генштабу зс рф, генерала герасимова. Цей нелюд – третя особа після путіна та шойгу в армії окупантів.

Дізнавшись про його приїзд в Україну, наші бійці підготувалися до  «зустрічі». Та так, що герасимов за різною інформацієї був поранений і ганебно втік у москву! Який зараз стан цього огидного виплодка? Московити це приховують від світу. Та буквально вчора надійшла інформація, що герасимов більше не є начальником генштабу зс рф. Можливо цей покидьок, садист і вбивця вже здох? І цього наразі ми не знаємо. Та переконані, що Україна переможе!

Слава Україні! Героям слава!

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини