Страчений окупантами українець вибрався з могили

Страчений окупантами українець вибрався з могили

Жахливий випадок було зафіксовано під час  окупації московітами Чернігівщини. В одному з сіл окупанти зробили обшук у хатині родини Кулінечків. Знайшовши форму ЗСУ одного з трьох братів української родини, всіх хлопців заарештували та відвезли у село Вишневе. Там у приміщенні пилорами окупанти довго катували братів, а згодом у лісі їх розстріляли. Не дивлячись на те,

Жахливий випадок було зафіксовано під час  окупації московітами Чернігівщини.

В одному з сіл окупанти зробили обшук у хатині родини Кулінечків. Знайшовши форму ЗСУ одного з трьох братів української родини, всіх хлопців заарештували та відвезли у село Вишневе. Там у приміщенні пилорами окупанти довго катували братів, а згодом у лісі їх розстріляли.

Не дивлячись на те, що у страчених були зв‘язані руки й ноги, один із братів – Микола Кулінечко – отямився й вибрався з братської могили!

Шокований чоловік сорок кілометрів пішки йшов до рідного села. З‘ясувалося, що куля катів пройшла навиліт, пробивши його щоки.

Уже після деокупації Миколу Кулінечка оглянули лікарі й виявили у нього ще й  два зламані ребра. Ось так московити катують українців. Завжди пам‘ятаймо про це. Катам прощення не може бути!

Згадану інформацію оприлюднило видання «Захід нет».

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини