Окупований Мелітополь не здався: в місті підірвано бронепотяг із московітами

Окупований Мелітополь не здався: в місті підірвано бронепотяг із московітами

Не припиняється боротьба українців за право свого існування. Українські бійці знищують московських нелюдів-окупантів навіть на територіях, де зараз тимчасово господарюють вороги. Зокрема, надійшла інформація з окупованого  міста Мелітополь. Там «невідомі» підірвали бронепотяг із московитськими окупантами та залізницю. Зараз з‘ясовується інформація про те,  що у підірваній бронетехніці могли перебувати високі чини московських фашистів. Також сьогодні, 18

Не припиняється боротьба українців за право свого існування. Українські бійці знищують московських нелюдів-окупантів навіть на територіях, де зараз тимчасово господарюють вороги.

Зокрема, надійшла інформація з окупованого  міста Мелітополь. Там «невідомі» підірвали бронепотяг із московитськими окупантами та залізницю. Зараз з‘ясовується інформація про те,  що у підірваній бронетехніці могли перебувати високі чини московських фашистів. Також сьогодні, 18 травня, українські бійці «приземлили» ще один московитський літак. Земля горить під окупантами в Україні. Але й небо для них також стало пеклом, бо вже 202 московитських літаки було знищено в українському небі!

Також цікаву інформацію було оприлюднено для людей, які живучи в Україні, не опанували української мови. Нарікають, що важка вона, що щелепи у них не пристосовані до нашої співучої мови.

Натомість, українські бійці розповідають, що на Миколаївщині знищили загін окупантів із якими була й німецька вівчарка. Собаку наші воїни  не покинули й зараз вона також боронить Україну. Цікаво, що за два тижні ця симпатична тварина засвоїла накази українською мовою й відмінно виконує їх.

Тут є ще один цікавий факт. Наші громадяни, які впродовж усього свого життя так і не вивчили українську мову, зараз наполегливо та дуже успішно опановують польську, чеську, німецьку, іспанську, французьку та інші мови. І роблять це дуже успішно. Переконані, що коли б вони так вивчали українську мову, то не потрібно було б утікати з рідної країни голими-босими й терміново опановувати чужу. Маємо надію, що навіть після такого жорстокого життєвого уроку ці люди нарешті схаменуться й вивчать мову народу, серед якого живуть.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини