Всесвітньовідома зірка Голлівуду Анджеліна Джолі побувала у Винниках

Всесвітньовідома зірка Голлівуду Анджеліна Джолі побувала у Винниках

Всесвітньовідома акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі зараз перебуває на Львівщині. Знаменита акторка прогулялася Львовом, спілкувалася з львів‘янами. Та найбільше Анджеліна Джолі цікавилася долею людей, які втекли з районів бойових дій. Для мешканців Винник буде цікаво, що знаменита голлівудська зірка побувала й у нашому місті. Анжеліка Джолі завітала у Винниківську санаторну школу-інтернат (див.

Всесвітньовідома акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі зараз перебуває на Львівщині.

Знаменита акторка прогулялася Львовом, спілкувалася з львів‘янами. Та найбільше Анджеліна Джолі цікавилася долею людей, які втекли з районів бойових дій.

Для мешканців Винник буде цікаво, що знаменита голлівудська зірка побувала й у нашому місті. Анжеліка Джолі завітала у Винниківську санаторну школу-інтернат (див. фото).

Адже директор цього навчального закладу Лілія Свистович і педколектив беруть активну участь у волонтерській діяльності, допомагаючи українським бійцям на фронті та всім потребуючим. А саме такі питання зараз дуже цікавлять знамениту американську зірку, яка також займається благодійністю.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини