У небі Львівщини сили ППО знищили крилату ракету

У небі Львівщини сили ППО знищили крилату ракету

У п‘ятницю, 20 травня, мешканці Винник та Львова знову чули тривожні сирени повітряної тривоги ( і не лише зранку, але й уночі була повітряна тривога). Як повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, тривога не була марною, бо московити таки запустили на територію Львівської області свою крилату ракету сьогодні зранку. На щастя, українським бійцям ППО вдалося збити

У п‘ятницю, 20 травня, мешканці Винник та Львова знову чули тривожні сирени повітряної тривоги ( і не лише зранку, але й уночі була повітряна тривога).

Як повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, тривога не була марною, бо московити таки запустили на територію Львівської області свою крилату ракету сьогодні зранку. На щастя, українським бійцям ППО вдалося збити цю ракету в небі над Львівщиною.

Зберігаймо спокій та будьмо обережними. Своїми крилатими ракетами кривавий московський карлик прагне посіяти в наших душах страх і зневіру. Та ми на своїй землі й не повинні нікого боятися. Наші мужні воїни вже «перемололи» головні сили московських ординців. Тому вони й б‘ють лише здалеку, бо сили наступати вже нема.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини