Колишній футболіст винниківського ФК «Рух» нещадно критикує депутатів-ухилянтів

Колишній футболіст винниківського ФК «Рух» нещадно критикує депутатів-ухилянтів

Не перестає демонструвати свою активну життєву позицію колишній футболіст ще винниківського ФК «Рух» Олександр Алієв. Нагадаємо, що у найважчі дні оборони Києва Олександр Алієв записався до лав столичної тероборони і з автоматом у руках мужньо захищав місто. Зараз колишній гравець нещадно критикує тих депутатів, які у найважчий період покинули своїх виборців, своє місто й накивали

Не перестає демонструвати свою активну життєву позицію колишній футболіст ще винниківського ФК «Рух» Олександр Алієв.

Нагадаємо, що у найважчі дні оборони Києва Олександр Алієв записався до лав столичної тероборони і з автоматом у руках мужньо захищав місто.

Зараз колишній гравець нещадно критикує тих депутатів, які у найважчий період покинули своїх виборців, своє місто й накивали п‘ятами з Києва. Зокрема, Олександр Алієв «узявся» за нардепа Миколу Тищенка, звинувачуючи народного обранця у такій втечі.

Водночас, пан Олександр запевняє, що колишній гравець збірної України та донецького «Шахтаря», якого всі вважали зрадником, виявився справжнім українським патріотом. Алієв стверджує, що Олександр Ракицький допомагає українській армії, придбавши дороговартісні дрони. Також Олександр Ракицький, зі слів Олександра Алієва, має намір повернутися в Україну й вступити до лав ЗСУ.

Свого часу Олександра Ракицького критикували за те, що під час виконання гімну України він разом із іншими збірниками не виконує нашого славня.

А коли цей футболіст перейшов у російський «Зеніт», то був негайно виведений зі складу національної збірної України. Та попри те, що Ракицький не співав славень України, він виявився значно більшим патріотом рідної країни, аніж деякі депутати та бізнесмени, які тут народилися й за лічені роки збагатилися коштом українського народу безмежними статками. А коли прийшла в Україну біда, то покинули і рідну землю, і своїх співгромадян напризволяще. Віримо, що після нашої перемоги їм за це «воздасться».

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини