Московські окупанти панічно втекли з острова Зміїний у Чорному морі!

Московські окупанти панічно втекли з острова Зміїний у Чорному морі!

Ще одна радісна й переможна звістка надійшла від славних оборонців України. ЗСУ здобула ще одну перемогу! Символічно, що ця чудова новина надійшла у пам‘ятні для України річниці – перемоги козаків із гетьманом Іваном Виговським у славній битві на московітами під Конотопом і відновленні Української держави під проводом ОУН Степана Бандери у Львові 30 червня 1941

Ще одна радісна й переможна звістка надійшла від славних оборонців України.

ЗСУ здобула ще одну перемогу!

Символічно, що ця чудова новина надійшла у пам‘ятні для України річниці – перемоги козаків із гетьманом Іваном Виговським у славній битві на московітами під Конотопом і відновленні Української держави під проводом ОУН Степана Бандери у Львові 30 червня 1941 році!

А тепер про славну сьогоднішню новину: вночі з 29 на 30 червня московські фашисти ганебно втекли зі славного українського острова Зміїний!

А передувало цій вікопомній події багатоденне бомбардування окупантів на острові Зміїний різними видами зброї. Московські фашисти пробували поповнювати гарнізон захопленого острова новим гарматним м‘ясом і технікою. Та українці пекельним вогнем своєї зброї всю нечисть випалювали. І сьогодні стало відомо, що московські нелюди таки втекли з нашої прекрасної землі.

А як же інакше? Адже острів Зміїний одразу ж прославив на весь світ українських воїнів, які мужньо боронили цей клаптик нашої землі. А вислів легендарного українського прикордонника, який вказав напрям руху окупантам із крейсера «москва» сьогодні знає весь світ! Московитський корабель уже давно пішов за вказаним йому українцями курсом. А тепер інші окупанти, яким ще пощастило вижити, пішли за знайомим їм курсом. Тепер черга рухатися за вказаним напрямком і самому путіну, його пахолкам шойгу, лаврову, медведєву, мішустіну та іншим моковитським нелюдам.  Уперед, товариші-чекісти, на концерт до кабзона!

Слава Україні! Героям слава!

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини