Московський карлик активно шукає шляхів підходу до Джо Байдена?

Московський карлик активно шукає шляхів підходу до Джо Байдена?

Західна преса нещодавно опублікувала надзвичайно цікаву інформацію про зусилля кривавого московського людожера й фашиста путіна нав‘язати таємні перемовини з Президентом США Джо Байденом. Загнаний у глухий кут кремлівський щур гарячково шукає виходів, щоб урятувати власну шкуру. Для цього через колишнього американського дипломата московити передали особисто Джо Байдену свій план завершення війни проти України. Мовляв, московити

Західна преса нещодавно опублікувала надзвичайно цікаву інформацію про зусилля кривавого московського людожера й фашиста путіна нав‘язати таємні перемовини з Президентом США Джо Байденом.

Загнаний у глухий кут кремлівський щур гарячково шукає виходів, щоб урятувати власну шкуру. Для цього через колишнього американського дипломата московити передали особисто Джо Байдену свій план завершення війни проти України. Мовляв, московити згідні відступити з України лише за умови, що Крим і Донбас залишаються у скаладі московії. Також московські ординці вимагають не виставляти їм рахунок за вчинення руйнувань в Україні. А ще вони погоджуються судити своїх військових за злочини, які ті вчинили в Україні, але з умовою, що судитимуть їм виключно російській суди.

Також стало відомо, що московити отримали відкоша від американців.

Що ж робитиме путін далі? У нього зараз безвихідь, усюди лише поразки. Міжнародні санкції, міжнародна ізоляція, поразка за поразкою в Україні. У московії його кріпаки вже починають здіймати галас, мовляв, наш цар робить щось не так, може він і не наймудріший тощо.

Чи є вихід для путіна? Є, але фантастичний. У 1941 році сталін також потрапив у свою ж міжнародну пастку, коли натравлював гітлера на Західний світ. Та гітлер зруйнував усі плани тодішнього керманича кремля, напавши на срср. 

І путін також зараз активно шукає ворога, якого б зміг запропонувати цивілізованому світу у якості агресора, а згодом долучитися до боротьби з ним у складі Західного цивілізованого світу. От коли б на землю напали інопланетяни, то тут путін зумів би стати поруч із міжнародною коаліцією. Але це фантастика. То хто ж міг би стати тим гідним агресором, на думку путіна, щоб цивілізований світ переключився на боротьбу з ним. Тоді путін би сподівався, що йому пробачать за скоєне в Україні, Сирії та Чечні, за політичні вбивства тощо. І видається, що є на нашій планеті зараз така країна. Це – Китай. От коли б Китай напав на Тайвань, а на його захист виступила Америка, а згодом і весь цивілізований світ, то путін би неодмінно запропонував Байдену та іншим світовим демократіям свою всебічну допомогу. І тоді путін, які і сталін у 1941 році, з антигероям став би для всього цивілізованого світу героєм.  

Тому саме такий варіант зараз видається найбільш небезпечним для світу та України, бо подібний розвиток подій означатиме лише одне – третю світову війну. І, повірте, зараз знайдеться чимало світових центрів впливу, які робитимуть все, щоб Китай пішов війною на Тайвань, а США почали захищати свого союзника. Треба також розуміти, що підштовхуватимуть Китай і США до цих кроків саме агенти путіна. Бо кремлівський карлик, не зважаючи на свій вік, усе ще хоче жити й жити добре на награбовані мільярди. Бо для чого він майже чверть століття розкрадав бюджет московії зі своїми пахолками-олігархами? І заради спокійної й розкішної старості цей нелюд готовий знищити мільйони молодих життів, пролити океани людської крові й сліз. Бо він – дикун і нелюд. Але сам жити хоче.

Цікаво, що дуже довго кремлівський щур намагався зробити світовими ізгоями й бандитами саме керівників України. Та сам зараз потрапив у яму, яку довго копав для більшості Президентів України. Ще й зараз він і його пахолки намагаються нав‘язати світові думку, що в Україні панують фашисти та нацисти. Для цього кремлівські злочинці залучають усі свої «світові консерви» й платять шалені гроші за кожну негативну інформацію про Україну. Та цей варіант остаточно для кремля провалився.

Щоправда, у путіна в кишені є готовий і безмовний антигерой, на якого можна навішати буквально, що завгодно. Це самопроголошений керівник Білорусі лукашенко. Але цього старого й огидного диктатора світ також не сприймає, як самостійну політичну фігуру. У світі розуміють, що кожний крок лукашенко робить за прямою вказівкою свого господаря – путіна. Тому цей варіант для московітів відпадає.

У підсумку зараз залишається лише Китай! Або ж напад інопланетян на землю. Саме тому цивілізованому світу потрібно дуже обережно поводитися з Китаєм. І, звісно, більше допомагати Україні.

Коли спільно з міжнародною демократією переможемо й покараємо путіна, то зникне й потреба у решти світових бандитів шукати приводів для розв‘язання військових конфліктів. Звісно, не назавжди. А хоча б на 70 – 80 років. Як це було після Другої світової війни. Бо диктатори й людожери на карті світу з‘являтимуться й у майбутньому. Адже відомо, що історія, на жаль, навчила дуже мало кого зі світових лідерів. На жаль, але таке життя, така реальність.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини