У Винниках працює найсучасніша автомийка самообслуговування «LuxWash»!

У Винниках, на вулиці Івасюка (навпроти госпіталю інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи),  працює автомийка самообслуговування з найсучаснішим обладнанням європейського виробництва. Особливістю цієї мийки є те, що власник автомобіля з допомогою спеціального гідравлічного пістолета самостійно відмиває свій транспортний засіб від бруду. Для оплати цієї послуги у кожному боксі ( а таких тут є аж

У Винниках, на вулиці Івасюка (навпроти госпіталю інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи),  працює автомийка самообслуговування з найсучаснішим обладнанням європейського виробництва.

Особливістю цієї мийки є те, що власник автомобіля з допомогою спеціального гідравлічного пістолета самостійно відмиває свій транспортний засіб від бруду. Для оплати цієї послуги у кожному боксі ( а таких тут є аж п‘ять – чотири накритих і один для заїзду великогабаритного транспорту – без даху) встановлено термінал.

На автомийці самообслуговування також є можливість використання нанопіни, яка має збільшену концентрацію необхідних складників, має малиновий колір і запах.

Також на  цій автомийці є спеціальне обладнання для чорніння коліс автомобілів.

Усі бажаючі можуть скористатися спеціальним порохотягом, приладом для обдуву тощо.

Послуги автомийки самообслуговування є значно дешевшими, аніж на ручних чи автоматизованих мийках.

Тут вам правильно підберуть миючі засоби та їхню концентрацію.

Автомийка самообслуговування працює цілодобово.

Для постійних клієнтів передбачено знижку до 20 відсотків!

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини