У Винниках відзначили 157 річницю від дня народження митрополита Андрея Шептицького

У Винниках відзначили 157 річницю від дня народження митрополита Андрея Шептицького

У п’ятницю, 29 липня, винниківська громада відзначила 157 річницю від дня народження Андрея Шептицького – видатного українського церковного, культурного та громадського діяча, митрополита Української греко-католицької церкви. Про це повідомили в Офісі Львівської громади м. Винники. Спільний молебень відбувся на комплексному природно-антропогенному об’єкті екологічного та релігійного туризму екскурсійної спрямованості «Стежка митрополита Андрея Шептицького». Нагадаємо, «Стежка митрополита

У п’ятницю, 29 липня, винниківська громада відзначила 157 річницю від дня народження Андрея Шептицького – видатного українського церковного, культурного та громадського діяча, митрополита Української греко-католицької церкви.

Про це повідомили в Офісі Львівської громади м. Винники.

Спільний молебень відбувся на комплексному природно-антропогенному об’єкті екологічного та релігійного туризму екскурсійної спрямованості «Стежка митрополита Андрея Шептицького».

Нагадаємо, «Стежка митрополита Шептицького» створена на місці реально існуючої в природі стежки, що була підготовлена монахами в 1934 році спеціально для прогулянкових потреб митрополита Шептицького, який на той час, через хворобу, пересувався лише у візку. Митрополит добирався до місця прогулянки окремою дрезиною вузькоколійкою.

Як писав “Винниківський Вісник”,

У Винниках освятили комплекс «Стежка митрополита Андрея Шептицького»

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини