«Сексуальний шантаж»:невідома особа погрожує мешканцю Винник заявою про «зґвалтування неповнолітньої»

«Сексуальний шантаж»:невідома особа погрожує мешканцю Винник заявою про «зґвалтування неповнолітньої»

У редакцію газети «Винниківський Вісник» звернувся місцевий мешканець із проханням опублікувати інформацію про ще один різновид телефонного шахрайства. Чоловік розповів, що в неділю, 31 липня, наприкінці дня до нього зателефонувала невідома особа й повідомила, що має намір звинуватити його у зґвалтуванні неповнолітньої особи, написавши відповідну заяву до правоохоронних органів. Сьогодні, першого серпня, молодий чоловік разом

У редакцію газети «Винниківський Вісник» звернувся місцевий мешканець із проханням опублікувати інформацію про ще один різновид телефонного шахрайства.

Чоловік розповів, що в неділю, 31 липня, наприкінці дня до нього зателефонувала невідома особа й повідомила, що має намір звинуватити його у зґвалтуванні неповнолітньої особи, написавши відповідну заяву до правоохоронних органів.

Сьогодні, першого серпня, молодий чоловік разом зі своєю нареченою звернувся із проханням опублікувати згадану інформацію у редакцію газети «Винниківський Вісник» і також написав заяву про цей телефонний шантаж у поліцію.

Чоловік займається підприємництвом і підозрює, що таким чином невідомі шахраї прагнуть видурити в нього гроші.

На жаль, таких прикрих випадків буває досить багато. Зокрема, у Винниках також був інцидент, коли молода панянка написала заяву в поліцію про сексуальне насильство над нею групою місцевих мешканців. І люди мали великий клопіт. Та раптом правоохоронці з‘ясували, що дівчина, яка написала заяву, зробила це вже не перший раз. Після цього справу було закрито.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини