У центрі Винник лежить переселенець: каже, що після зустрічі з другом

У центрі Винник лежить переселенець: каже, що після зустрічі з другом

У п‘ятницю, п‘ятого серпня, багатьох винниківчан турбує чоловік, який лежить у центрі Винник – навпроти тютюновї фабрики. Місцеві мешканці намагаються йому допомогти, кладуть холодні компреси на голову. Намагаються його підняти, викликали й відміняли виклики карети швидкої медичної допомоги. Бо молодий чоловік каже, що просто зустрів друга й вони забагато випили алкоголю. Ще він каже, що

У п‘ятницю, п‘ятого серпня, багатьох винниківчан турбує чоловік, який лежить у центрі Винник – навпроти тютюновї фабрики.

Місцеві мешканці намагаються йому допомогти, кладуть холодні компреси на голову.

Намагаються його підняти, викликали й відміняли виклики карети швидкої медичної допомоги. Бо молодий чоловік каже, що просто зустрів друга й вони забагато випили алкоголю. Ще він каже, що є переселенцем.

Але й це ще не все. Місцеві люди звернулися до поліції щодо іншого переселенця, кажуть що зі Запоріжжя. І цей чоловік ходить Винниками з великим медичним заштриком…

Зараз правоохоронці з‘ясували, що це мешканець тимчасово окупованого міста Енергодар. Він має рани на нозі й просив людей, щоб допомогли йому використати заштрик для знеболювання ран. Та люди боялися й викликали поліцію. Чоловіка звати Антон, він каже, що в нього ще й викрали документи. А гроші, які мав, пропив. 

Також Антон розповів, що вже таким чином два місяці мандрує Україною.

Ось такі винниківські історії з теперішніми переселенцями.

Як тепер жартують у Галичині, допоки Іван зі Львова сидить в окопі на Сході, то Іван із Енергодара сидить у львівській кнайпі.

Фото ілюстративне

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини