На території школи у Чишках була пожежа (фото)

На території школи у Чишках була пожежа (фото)

На території чишківської школи горів будівельний вагончик. Пожежа сталася 8 лютого. О 09:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Чишки Пустомитівського району. «Пожежа виникла в металевому будівельному вагончику, розміром 4×2 м, – повідомив  керівник 61-ДПРЧ міста Винники, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак. – До місця виклику негайно виїхало пожежно-рятувальне відділення

На території чишківської школи горів будівельний вагончик. Пожежа сталася 8 лютого. О 09:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Чишки Пустомитівського району.

«Пожежа виникла в металевому будівельному вагончику, розміром 4×2 м, – повідомив  керівник 61-ДПРЧ міста Винники, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак. – До місця виклику негайно виїхало пожежно-рятувальне відділення 61 ДПРЧ м. Винники. Пожежу локалізували о 10:03 та ліквідували о 10:19. Постраждалих і травмованих внаслідок немає. Обставини та причини виникнення пожежі встановлюються».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини