• На вулиці Івана Франка у Винниках будують каналізаційний колектор

  На вулиці Івана Франка у Винниках будують каналізаційний колектор

  У Винниках триває спорудження каналізаційної мережі на вулиці Івана Франка. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Будівництво колектора триває на проміжку від вул.Забава до вул.Ломоносова, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – До цієї каналізаційної мережі буде під‘єднано багато житлових масивів, що розташовані неподалік, а серед них і вулиця Хоружинської».

 • Ціна життя – 100 тис. доларів. Допоможемо десятикласниці СЗШ № 29 Марті Артимович вижити!

  Ціна життя – 100 тис. доларів. Допоможемо десятикласниці СЗШ № 29 Марті Артимович вижити!

  У Марти Артимович – пухлина головного мозку (діагноз: об’ємний утвір стовбура головного мозку). Щоб врятувати дівчинку, необхідно терміново зібрати 100 тисяч доларів. Ця сума потрібна для оплати негайного лікування за кордоном. Марта довгий час знаходиться в комі. Допомогти погодилась клініка в Туреччині. Але вартість лікування непідйомна для її сім’ї. За допомогою до небайдужих врятувати дівчину

 • Просимо зголосится Олександра Захарчишина й забрати загублені документи

  Просимо зголосится Олександра Захарчишина й забрати загублені документи

  У поліцію, п‘ятого червня, звернулися небайдужі громадяни й передали поліцейським портмоне чорного кольору з докуменати на прізвище Олександра Захарчишина. Документи знайдено на вулиці Шевченка у Винниках. Власника загублених документів просимо звертатися у поліцейський відділ за адресою: місто Винники, вулиця Галицька, 24.

 • До госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи приєднали обласну лікарню відновного лікування

  До госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи приєднали обласну лікарню відновного лікування

  ЛОДА приєднала КНП ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування» і КНП ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3 до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи. Рішення щодо реорганізації Львівської обласної лікарні відновного лікування (місцезнаходження: м. Львів, вул. Кордуби, 4а) і КНП ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3» (місцезнаходження: м. Соснівка,

 • У Винниках змінився маршрут шатл-басу

  У Винниках змінився маршрут шатл-басу

  У зв‘язку зі спорудженням каналізаційного колектора на вулиці Івана Франка у Винниках змінився маршрут шатл-басу (див. схему). Про це повідомили у Винниківській міській раді. Нагадаємо читачам, що каналізаційну мережу будують на проміжку вулиці Івана Франка – від вул.Забава до вул.Ломоносова. Тривалість роботи: до 01.09.2020 року.

 • У Винниках згоріла електропідстанція – працюють ремонтники

  У Винниках згоріла електропідстанція – працюють ремонтники

  Учора, четвертого червня, у Винниках трапилося загоряння на одній з міні-підстанцій, яка подає електроенергію мешканцям міста. Унаслідок цього було пошкоджено силовий електрокабель. Із вечора на підстанції працює аварійна бригада. Як повідомив «Винниківському Віснику» заступник міського голови Винник Богдан Шустер, ремонтники мають до 14 години дня завершити ліквідацію електроаварії й відновити електропостачання мешканцям нашого міста.

 • У Винниках з‘явилася вулиця імені Героя України Сергія Кульчицького

  У Винниках з‘явилася вулиця імені Героя України Сергія Кульчицького

  У Винниках одну з вулиць названо іменем Героя України, генерал-майора НГУ Сергія Кульчицького. Таке рішення підтримали своїм голосуванням винниківські депутати на сьогоднішній сесії. Бойовий генерал, патріот України Сергій Кульчицький загинув на Донбасі 29 травня 2014 від рук російських агресорів, захищаючи рідну землю й свій народ. Гелікоптер, у якому перебував Сергій Кульчицький разом із бойовими побратимами,

 • У Винниках поліцейський допоміг жінці вибратися з приміщення

  У Винниках поліцейський допоміг жінці вибратися з приміщення

  Курйозний випадок трапився третього червня у Винниках. У громадський туалет зайшла жінка. Але вийти з нього їй одразу не вдалося, бо заклинило двері. Жіночка запанікувала й здійняла ґвалт. Хтось із перехожих почув її волання про допомогу й викликав поліцію. А вже працівник поліції швиденько допоміг їй вибратися з «пастки». Як мовиться: і сміх, і гріх.

 • У комунальному підприємстві Винник – новий керівник

  У комунальному підприємстві Винник – новий керівник

  У четвер, четвертого червня, на сесії ВМР було затверджено нового керівника ВКП «Добробут». Міське комунальне підприємство відтепер очолює Марія Полішко (на фото). Як повідомив міський голова Винник Володимир Квурт, до цього п.Марія Полішко працювала в одному з комунальних підприємств Львова й має великий досвід роботи.

 • У Винниках збільшується кількість хворих на коронавірус

  У Винниках збільшується кількість хворих на коронавірус

  У Винниках уже в 25 мешканців підтверджено діагноз захворювання на коронавірус (станом на четверте червня). Про це сьогодні, четвертого червня, на сесії ВМР повідомила депутат і завідувач місцевої поліклініки Надія Жигало. Пані Надія також повідомила, що двоє хворих на коронавірусну інфекцію перебувають у вкрай важкому стані. Упродовж минулої доби у Винниках було зареєстровано трьох мешканців

Останні новини