На узліссі у Винниках виявлено частково скелетоване тіло чоловіка

У понеділок, шостого липня, на узліссі у Винниках (поміж вулицями Богдана Хмельницького та Забава) було виявлено мертвого чоловіка. Тіло пролежало в потічку, мабуть, декілька днів, бо частково скелетувалося. Допомагають правоохоронцям і медикам його дістати з рову рятувальники 61- ДПРЧ, що дислокована у Винниках (керівник, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак). Причину смерті виявленої особи мають

У понеділок, шостого липня, на узліссі у Винниках (поміж вулицями Богдана Хмельницького та Забава) було виявлено мертвого чоловіка.

Тіло пролежало в потічку, мабуть, декілька днів, бо частково скелетувалося.

Допомагають правоохоронцям і медикам його дістати з рову рятувальники 61- ДПРЧ, що дислокована у Винниках (керівник, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак).

Причину смерті виявленої особи мають встановити медики.

Що ж до особи знайденої людини, то зараз правоохоронці схиляються до того, що це львів‘янин-наркоман, 1973 року народження, який перебуває у розшуку, як безвісти зниклий.

Принаймні, знайдені в його сумці речі та ключі від квартири вказують на це. Та наразі в ці години з допомогою спеціальних засобів винниківські рятувальники та правоохоронці лише дістають його тіло.

Наразі це вся інформація.

Про інші подробиці «Винниківський Вісник» інформуватиме своїх читачів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини