У центрі Винник жахлива ДТП: розбився мотоцикліст

У центрі Винник жахлива ДТП: розбився мотоцикліст

У вівторок, 13 липня, близько 13:10 у центрі Винник трапилася жахлива дорожньо-транспортна пригода. На розі вулиць Галицька та Франка під автобус маршруту №110 Львів – Чишки потрапив мотоцикліст. Він живий, але, зі слів очевидців аварії, дуже потерпів. Люди, які в цей час перебували на місці ДТП, кажуть, що автобус рухався до Львова, але водій хотів

У вівторок, 13 липня, близько 13:10 у центрі Винник трапилася жахлива дорожньо-транспортна пригода.

На розі вулиць Галицька та Франка під автобус маршруту №110 Львів – Чишки потрапив мотоцикліст.

Він живий, але, зі слів очевидців аварії, дуже потерпів. Люди, які в цей час перебували на місці ДТП, кажуть, що автобус рухався до Львова, але водій хотів зупинитися, щоб узяти чергових пасажирів. А в цей час з вулиці Івана Франка на центральну дорогу виїхав чоловік на мотоциклі.  І потрапив саме під маршрутний автобус. На фото видно, що він потрапив під автобус, бо транспортний засіб треба було підняти, що вивільнити звідти постраждалого мотоцикліста. На місце жахливої ДТП негайно викликали правоохоронців і медиків. Мотоцикліста госпіталізували.

Про його стан зараз інформації нема.

Всі обставини згаданої ДТП встановлюють правоохоронці.

Також автору цих рядків присутні повідомили, що мотоциклістом, який потрапив у згадану ДТП, може бути 27-річний місцевий мешканець із вулиці Забава (але це ще не точна інформація, бо подібних транспортних засобів є чимало).

Водії та пішоходи, будьте завжди обачними, ніколи не поспішайте. Бо до біди, як відомо, лише один крок!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини