Придбав щось у магазині, отримав чек, переглянув його і викинув у смітник. Ось така доля чека, що є термопапером, який не переробляють, тому в макулатуру не приймають, а викидають або спалюють. Гарна ідея надати використаним чекам друге життя з’явилася в десятикласниці СЗШ № 29 Вікторії Грендиш. І ось п’ятеро учнів дев’ятих-десятих класів винниківської школи (Вікторія
Придбав щось у магазині, отримав чек, переглянув його і викинув у смітник. Ось така доля чека, що є термопапером, який не переробляють, тому в макулатуру не приймають, а викидають або спалюють.
Гарна ідея надати використаним чекам друге життя з’явилася в десятикласниці СЗШ № 29 Вікторії Грендиш. І ось п’ятеро учнів дев’ятих-десятих класів винниківської школи (Вікторія Грендиш, Максим Лапицький, Христина Гординська, Юля Савка, Христина Добровна) взялися втілювати одночасно творчу, екологічну та підприємницьку ідею в реальну справу.
«Завдяки цікавому стартапу команда нашої школи увійшла в шістку найкращих серед 105 команд зі 74 шкіл усієї України, і ми маємо їхати в Київ на захист проєкту, – розповіла куратор, соціальний педагог СЗШ № 29 Ярина Климко. – А поштовхом розвивати підприємницькі навички став всеукраїнський онлайн-табір «BUSINESS CAMP 2021», учасниками якого й була наша команда».
Після навчання в бізнес-таборі учні презентували стартап вчителям школи, використовуючи платформу Zoom. Вони акцентували увагу на технологічному процесі створення продукту, основних маркетингових стратегіях і прогнозах доходів тощо. Завдяки влучним порадам і цікавим запитанням педагогів команда учасників удосконалила свої вміння щодо представлення розробленої ідеї на позашкільному рівні.

Вікторія Грендиш, Максим Лапицький, Христина Гординська, Юля Савка, Христина Добровна збирають використані чеки, що нелегко, бо їх потрібно чимало. Далі ріжуть чеки на шредері (пристрій, що використовується для подрібнення паперу) , замочують у воді, збивають блендером. Отриману кашку з чеків викладають на рамку зі сіткою чи тканиною. А після цього залишають сушитися на скатертині. Завдяки такій технології виробляють крафтовий папір. А далі вже роблять із нього різні цікавинки – відкритки, візитівки, аплікації тощо.

Виготовлений дітьми крафтовий папір можуть використовувати і фірми для блокнотів, листівок та іншої поліграфічної продукції.
Учасники проєкту вже навіть мали перше замовлення оригінальної листівки, для якої використали виготовлений власноруч крафтовий аркуш, сургуч, шпагат.












1 Comment
Бізнес-проєкт учнів СЗШ №29 визнали найкращим в Україні - Винниківський Вісник
22.01.2022, 13:54[…] Власноруч роблять крафтовий папір: учні СЗШ № 29 знайшл… […]
REPLY