У Львівській міській раді оприлюднили суми коштів, які заплановано використати у цьому році на потреби приєднаних громад. Як повідомив директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський, на ремонт вулиць у Винниках виділять близько 50 мільйонів гривень. За ці кошти відремонтують вулиці Сахарова, Стуса, Лисика, Стрілецька, Тиха. На жаль, у цьому переліку відсутня вулиця Івана Франка,
У Львівській міській раді оприлюднили суми коштів, які заплановано використати у цьому році на потреби приєднаних громад.
Як повідомив директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський, на ремонт вулиць у Винниках виділять близько 50 мільйонів гривень. За ці кошти відремонтують вулиці Сахарова, Стуса, Лисика, Стрілецька, Тиха.
На жаль, у цьому переліку відсутня вулиця Івана Франка, яка перебуває у найгіршому стані. Можна припустити, що її ремонтуватимуть за кошти з інших видатків. На жаль, львівський чиновник про це нічого не сказав.
Також 3 мільйони 400 тисяч гривень виділено на реконструкцію адмінбудівлі офісу Львівської громади у селі Лисиничі.
Володимир ГАВРИЛІВ












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *