Перша персональна виставка Олени Зозулі: квіти, райські яблука і кохання равликів

Художні образи керівника гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Олени Зозулі втілені на 19 картинах, які об’єднала виставка «Гра кольорів». Відкриття першої персональної виставки кольорової графіки художниці-педагога відбулося 15 лютого у приміщенні бібліотеки для дорослих. Виставка «Гра кольорів» – презентація робіт Олени Зозулі, які виконані тільки акриловими фарбами на полотні, заґрунтованому

Художні образи керівника гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Олени Зозулі втілені на 19 картинах, які об’єднала виставка «Гра кольорів».

Відкриття першої персональної виставки кольорової графіки художниці-педагога відбулося 15 лютого у приміщенні бібліотеки для дорослих.

Виставка «Гра кольорів» – презентація робіт Олени Зозулі, які виконані тільки акриловими фарбами на полотні, заґрунтованому картоні. Про приналежність саме до графіки свідчить використання ліній і крапок.

Картини створені з любов’ю до своєї справи, творчим хистом, безпосередністю та амбіційністю.

Загалом Олена Зозуля малює у різних напрямах, використовуючи олію, акрил та ін., – чорно-біла, кольорова графіка, об’ємно-просторові картини.

Яскраві насичені кольори завдяки колоритній фантазії мисткині в холодну зиму ніби розтопили сніг і людські серця. Виставка – тепла, багатогранна, непередбачувана, адже Олена представила роботи, на яких – чудернацькі квіти, яких у природі не існує, райські яблука, міфологічний птах-людина Гаруда, дівчина-весна, світанок (єдина робота, яку бачили вихованці мискині, адже ця картина прикрашала її кабінет у БДЮТі)…

Весняний позитив випромінює триптих – ранкова, денна, вечірна квіткові композиції.

Подивившись на картину «Кохання равликів», усі відвідувачі усміхалися. Чому саме равликів? «Бо ці великі молюски – африканські ахатини – живуть у нас вдома в акваріумі, – пояснила Олена Зозуля. – Екзотичні розумні улюбленці нашої сім’ї й надихнули мене на створення їхнього образу на папері через художню інтерпретацію».

Олена Зозуля – львів’янка, яка 17 років працює у Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. Малює з дитинства.

«Я завжди знала, що буду художником, – каже мисткиня. – Якщо довго не малюю, то почуваюся хворою. У дитинстві я займалася в Школі народних ремесел на Сихові. У 14 років вступила в училище Труша. Отримала диплом майстра художньої вишивки. У 2003 році захистила диплом бакалавра за спеціальністю «викладач, художник, модельєр». Після четвертого курсу влаштувалася працювати керівником гуртка образотворчого мистецтва у БДЮТ Винник. Навчаю дітей малювати, відчувати колір, композицію, розуміти мистецтво. У бібліотеці для дорослих відбулося кілька виставок дитячих робіт. Моя виставка – перша, але маю багато картин, які планую показати на наступних авторських виставках».

На відкриття дебютної виставки зібралися представники влади, громада, родичі, колеги, вихованці БДЮТу. На адресу Олени Зозулі звучали щирі слова подяки за гарну виставку, що випромінює добро й підкреслює красу світу навколо нас.

Музичною окрасою і вдалим доповнення до картин мисткині стали виступи з весняними піснями талановитого винниківського дівочого хору «Згарда», зразкового хору «Оберіг» під керівництвом Наталії Ключинської.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини