Винниківчани готуються до Великодня

Винниківчани готуються до Великодня

Сьогодні, 31 березня, у Винниках триває передвеликодня толока. Винниківчани прибирають свої садиби й прилеглу територію, готуючись гідно зустріти Воскресіння Господнє. Вийшли на загальноміську толоку й працівники комунальних підприємства міста, Винниківської міської ради. Зокрема,  працівники Винниківської міської ради працювали у відбудованому дитячому садочку, що  на вулиці Олени Теліги, 4 та прибирали парк біля ресторану «Гетьман». І

Сьогодні, 31 березня, у Винниках триває передвеликодня толока.

Винниківчани прибирають свої садиби й прилеглу територію, готуючись гідно зустріти Воскресіння Господнє.

Вийшли на загальноміську толоку й працівники комунальних підприємства міста, Винниківської міської ради.

Зокрема,  працівники Винниківської міської ради працювали у відбудованому дитячому садочку, що  на вулиці Олени Теліги, 4 та прибирали парк біля ресторану «Гетьман». І їм довелося докласти чимало зусиль, щоб ліквідувати стихійні сміттєзвалища, які деякі наші недобросовісні мешканці влаштували прямо в центрі Винник.

Прикро за цих людей, бо вони нікого, окрім себе, не поважають і не знають, що існують  санітарні правила утримання території.

На фотографії читачі можуть побачити сміттєзвалище, яке  недобросовісні люди влаштували буквально за декілька десятків метрів від храму Івана Хрестителя (вулиця Галицька) і яке саме прибрав колектив Винниківської міськради.

І нагадування про те, що «чисто не там, де прибирають, а де не смітять», уже нічого не допомагає. Мабуть, лише фінансовими засобами можна якось змусити порушників-нехлюїв поважати інших людей і закон.

Загальноміська толока у Винниках триває вже другий день. 30 березня на толоку виходили працівники місцевого ЦНАПу й Народного дому.

Винниківська міська рада закликає всіх винниківчан, колективи всіх підприємств і закладів до Великодня прибрати місто.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини