Вихованці недільної школи привітали винниківчан із Христовим Воскресінням

Пасхальні привітання прозвучали від вихованців хору «Боже сяйво» недільної школи храму св. Рівноапостольних Володимира і Ольги  м. Винники. Настоятелі храму – отці Василь і Андрій Петрики. Під керівництвом Тетяни Маркевич і Мар’яни Пирч парафіян і гостей вітали ангельським співом і дарували гарний настрій у ці світлі дні Воскресіння Аня Лаврушко, Христина Петрик, Христина та Юлія

Пасхальні привітання прозвучали від вихованців хору «Боже сяйво» недільної школи храму св. Рівноапостольних Володимира і Ольги  м. Винники. Настоятелі храму – отці Василь і Андрій Петрики.

Під керівництвом Тетяни Маркевич і Мар’яни Пирч парафіян і гостей вітали ангельським співом і дарували гарний настрій у ці світлі дні Воскресіння Аня Лаврушко, Христина Петрик, Христина та Юлія Пирч, Вероніка Антоняк, Олег Муха, Аня Дмітрієва, Соломія Боднар, Аня Руда, Юліанна та Вікторія Мамчур, Христина Ципан.

Діти також водили гаївки біля храму «Благослови, мати, Весну закликати…» Після виступу отці Василь і Андрій подякували дітям за виступ і пригостили солодощами.

Фото Андрія ЖУКА

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини