Три перших місця – результат участі вихованців БДЮТу Винник в обласному конкурсі дитячого малюнка

У Львівському центрі науково-технічної творчості сьогодні, 14 квітня, відбулося нагородження переможців обласного конкурсу дитячого малюнка та комікса «Техніка майбутнього». Участь у ньому взяли майже сто дітей із Львівщини, зокрема – троє вихованок гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники. Таїсія Сплавінська отримала перше місце в номінації «Малюнок» у старшій віковій

У Львівському центрі науково-технічної творчості сьогодні, 14 квітня, відбулося нагородження переможців обласного конкурсу дитячого малюнка та комікса «Техніка майбутнього».

Участь у ньому взяли майже сто дітей із Львівщини, зокрема – троє вихованок гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники.

Таїсія Сплавінська отримала перше місце в номінації «Малюнок» у старшій віковій категорії. Вона зобразила на папері те, як уявляє міжпланетні подорожі майбутнього.

Катерина Барабаш нагороджена грамотою за перше місце в номінації «Малюнок» у молодшій віковій групі. Журі сподобалося її бачення телефону майбутнього 300000…

Малюнком «Веселе кафе», за яке також отримала перше місце в молодшій віковій категорії, підкорила Анна Лігостаєва. У її кафе майбутнього працюють роботи.

«Дуже приємно, що мої учениці отримали перші місця, – каже керівник гуртка Олена Зозуля. – Вони надзвичайно талановиті різнобічно, адже умовою конкурсу було не тільки намалювати малюнок про майбутнє, а ще й написати розповідь про те, що намальовано. Тобто для перемоги потрібно було задіяти фантазію, вміння мислити, влучно та цікаво викладати свої думки, а головне – талановито намалювати те, що задумали».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини