Максим Грисьо приніс перемогу винниківчанам

Максим Грисьо приніс перемогу винниківчанам

Учора, 23 квітня, винниківський «Рух» провів на виїзді поєдинок із ФК «Оболонь-Бровар». Це був матч 29-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Виступаючи на чужому полі, «Рух» мав перевагу. Адже зараз клас гравців у згаданих колективах явно переважає на користь «Руху». Хоча в першому таймі особливої переваги не мав жоден із суперників. Та й

Учора, 23 квітня, винниківський «Рух» провів на виїзді поєдинок із ФК «Оболонь-Бровар». Це був матч 29-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Виступаючи на чужому полі, «Рух» мав перевагу. Адже зараз клас гравців у згаданих колективах явно переважає на користь «Руху».

Хоча в першому таймі особливої переваги не мав жоден із суперників. Та й сама гра була невиразною.

А вже у другій половині поєдинку клас гостей таки проявився і наслідком цього став єдиний гол у матчі.

На 52-ій хвилині Святослав Зубар із лівого флангу виконав простріл, а Максим Грисьо, замкнувши його, вразив ворота. Так гості вийшли вперед – 1:0.

Господарі намагалися врятувати становище, але «Рух» упевнено довів його до перемоги.

Після 29 поєдинків «Рух» посідає сьому сходинку в турнірній таблиці, що для дебютанта можна вважати неабияким успіхом.

У згаданих матчах «Рух» здобув 12 перемог і 9 нічийних результатів, а також зазнав 9 поразок (м‘ячі: 31-24).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини