У Винниках збирають підписи громадян за відновлення відділу поліції

21, 22 квітня у нашому місті розпочалася тижнева акція на підтримку відновлення поліцейського відділку в м.Винники. Ініціативна група мешканців нашого містечка – «Громадський актив Винник» – розпочала збір підписів під зверненням до керівництва нашої держави з вимогою відновити у Винниках повноцінний поліцейський відділок, тому що на даний час криміногенна ситуація є настільки важкою, що так

21, 22 квітня у нашому місті розпочалася тижнева акція на підтримку відновлення поліцейського відділку в м.Винники.

Ініціативна група мешканців нашого містечка – «Громадський актив Винник» – розпочала збір підписів під зверненням до керівництва нашої держави з вимогою відновити у Винниках повноцінний поліцейський відділок, тому що на даний час криміногенна ситуація є настільки важкою, що так далі тривати не може.

У ході цієї акції, зі слів представника ініціативної групи Петра Стефанишина, відбулося багато приємних розмов і обговорення різних проблем у Винниках.

Тішить, що більшість наших мешканців є толерантними, культурними й обізнаними з внутрішньополітичним життям нашої держави й міста. Водночас прикро, що є чимало й байдужих, зневірених у своєму майбутньому, обмежених громадян, які хочуть змін, але щоб вони відбулися чужими руками ( за принципом: «моя хата крайня»).

За два дні вдалося зібрати понад 3 тисячі підписів винниківчан і гостей міста.

Збір підписів буде тривати до кінця тижня, тому якщо у Вашу домівку завітають громадські активісти, то підтримайте їх своїм підписом. Разом ми зможемо здолати навіть найважчі перешкоди.

У ході акції вималювалися чотири найбільші проблеми, які турбують мешканців, про що вже повідомлено заступника міського голови Винник Богдана Романовича Шустера, а саме:

  1. Жахливий стан доріг міста.
  2. Режим роботи маршруток №36, проблеми з громадським транспортом у нижній частині Винник.
  3. Благоустрій центрального парку, перепоховання останків німецьких переселенців і створення там дитячих зон відпочинку (вулиці Кільцева, Сахарова, Галицька).
  4. Передвиборча обіцянка власника Львівської тютюнової фабрики перереєструвати своє підприємство з Сихова у Винники й сплачувати податки у бюджет Винник. Також незрозумілою до кінця для мешканців міста залишається проблема з Винниківським озером і вирубкою лісів навколо нього.
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Петро СТЕФАНИШИН

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини