Завершився проект «Управління державою зблизька», що розпочав хід Україною з Винник

Сьогодні, 3 травня, 56 учнів 9-11 класів школи-інтернату,  СЗШ № 29 і СЗШ № 47 отримали сертифікати про участь у Майстерні молодого державного управлінця в рамках проекту «Управління державою зблизька», який розпочався з Винник, а далі відбуватиметься в інших містах України. Організатори – Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, Винниківська міська рада, Фонд ICCO (Нідерланди), ГО «Школа

Сьогодні, 3 травня, 56 учнів 9-11 класів школи-інтернату,  СЗШ № 29 і СЗШ № 47 отримали сертифікати про участь у Майстерні молодого державного управлінця в рамках проекту «Управління державою зблизька», який розпочався з Винник, а далі відбуватиметься в інших містах України.

Організатори – Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, Винниківська міська рада, Фонд ICCO (Нідерланди), ГО «Школа мрій», ГО «Агенція європейського співробітництва», Комітет ВР України з питань європейської інтеграції.

Сертифікати вручили міський голова Винник Володимир Квурт, директор Винниківської санаторної школи-інтернату Лілія Свистович.

Мер Винник розповів школярам про відповідальність і місійність у політиці,  важливі риси політика, основи співпраці депутата і спільноти.

Про непросту працю політика говорила директор школи-інтернату Лілія Свистович, яка є не тільки успішним освітянським управлінцем міжнародного рівня, а й депутатом Винниківської міської ради.

Старшокласники винниківських шкіл протягом двох днів вивчали різні аспекти політики в Україні. Учні 9-11 класів брали участь у тренінгах від фахівців різних сфер, чия діяльність пов’язана з політичними процесами.

Нардеп України Оксана Юринець поділилася думками про співпрацю політиків із молоддю з учнями шкіл, які саме стоять на шляху вибору професії, журналіст Віктор Біщук розповів хто робить політику в Україні, помічник народного депутата, юрист Вікторія Дубас озвучила інформацію, чому в політиці важливою є командна гра.

Аналітик Олександр Неберикут ознайомив із питанням взаємин політики та громадськості, що балансують між любов’ю та ненавистю.

Помічник народного депутата, менеджер із комунікацій Ярина Капітан розповіла, хто ховається за профілями політиків у соцмережах.

Розкрив питання можливостей впливу молоді на політику політолог, експерт із комунікацій Ростислав Коваль.

Крім отриманих теоретичних знань, 25 учасників проекту поїдуть на екскурсію до Верховної Ради України, щоб побачити, як працюють політики зсередини.

«Одну учасницю поїздки у Верховну Раду ми обрали за результатами активності протягом двох днів Майстерні молодого державного управлінця. Це – десятикласниця СЗШ № 29 Ольга Дитко, яка має феноменальні знання з права.  Ще 24 учасники визначимо за конкурсом. Діти отримали завдання до 15 травня підготувати індивідуальні проекти щодо співпраці молоді та представника влади будь-якого рівня. На переможців чекає екскурсія у Верховну Раду. У наших планах – продовження ініціативи і в інших навчальних закладах України», – розповіла куратор проекту Ярина Капітан.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини