У Винниках презентували виставку дитячих малюнків «Портрет мами»

Кожна дитина вважає свою маму най, най, най – найгарнішою, найдобрішою, найрозумнішою… Перенесли свої почуття до матусь на папір за допомогою фантазії, акварелі та гуаші вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. Три тижні напруженої, але натхненної праці дітей від шести до 15 років здійснили прагнення керівника гуртка Олени

Кожна дитина вважає свою маму най, най, най – найгарнішою, найдобрішою, найрозумнішою… Перенесли свої почуття до матусь на папір за допомогою фантазії, акварелі та гуаші вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники.

Три тижні напруженої, але натхненної праці дітей від шести до 15 років здійснили прагнення керівника гуртка Олени Зозулі допомогти її вихованцям підготувати незвичний подарунок для своїх матерів і винниківчанок міста.

Портрети  трьох  десятків вродливих і милих мам стали виставкою «Портрет мами», яку відкрили сьогодні, 11 травня, в просторому залі бібліотеки для дорослих м. Винники.

Кожен портрет – особливий, несе позитивну енергетику й потужний заряд любові й ніжності.

Цікаво було порівняти два портрети, які намалювали сестрички Аліна Степась (8 років) і Тетяна Степась (6 років). «Мої дівчатка намалювали мене по-різному, – каже мама Анна Степась. – Уперше свої портрети я побачила тільки на виставці. І це стало для мене приємною несподіванкою. Старша донька зобразила мене задуманою, а молодша – життєрадісною й веселою. Я тішуся такому гарному творчому подарункові, який намальований від душі, з дитячою безпосередністю. І вдячна Олені Зозулі, що вчить наших малюків не тільки малювати, а й з любов’ю та увагою ставитися до батьків».

Вітали юних художників із гарними роботами, педагогів, матусь із Святом матері міський голова Винник Володимир Квурт, завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, керівник гуртка «Дитячий вернісаж» та ініціатор виставки Олена Зозуля. Зразковий дитячий хор «Оберіг» БДЮТу разом із керівником Наталею Ключинською птішили колег-художників і усіх присутніх пісенним весняним подарунком.

Те, що не «вмістилося» на портретах мам, доповнили щирими словами у відеовітаннях та інсценівках, присвячених найріднішим людям, вихованці Театральної студії «ЗМВ» під керівництвом Анастасії Пришляк.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини