У Винниках відбудеться фестиваль української естрадної пісні «На крилах дитинства – 2018»

У Винниках відбудеться фестиваль української естрадної пісні «На крилах дитинства – 2018»

Першого-третього червня у Винниках відбуватиметься XIV Всеукраїнський фестиваль української естрадної пісні «На крилах дитинства – 2018». Конкурсні дні (1-2 червня, початок – 11.00) триватимуть у КЦ «Дозвілля». Гала-концерт і церемонія нагородження відбудуться 3 червня (15.00) в ораторії св. Івана Боско. «Цього року очікуємо понад сто учасників із Львівської, Закарпатської та Хмельницької областей – солістів і

Першого-третього червня у Винниках відбуватиметься XIV Всеукраїнський фестиваль української естрадної пісні «На крилах дитинства – 2018».

Конкурсні дні (1-2 червня, початок – 11.00) триватимуть у КЦ «Дозвілля». Гала-концерт і церемонія нагородження відбудуться 3 червня (15.00) в ораторії св. Івана Боско.

«Цього року очікуємо понад сто учасників із Львівської, Закарпатської та Хмельницької областей – солістів і ансамблів, – розповіла директор фестивалю, керівник Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Ольга Соколик. –  Одне з нововведень – запровадження вікової категорії від 19 до 25 років (номінація «На крилах юності»). Члени журі – професійні викладачі вокалу, заслужені працівники культури. Чекаємо винниківчан і гостей міста на яскраве свято, що об’єднує учасників, композиторів, музикантів, поетів, усіх тих, кому небайдужа доля української дитячої пісні».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини