«Винниківський Вісник» уже повідомляв, що 7 червня у лісовому масиві поблизу Винник було виявлено тіло мертвої жінки. Ця страшна подія трапилася у післяобідній час. Мертве тіло виявив чоловік, який там прогулювався. Він і зателефонував у поліцію. Правоохоронці станом на 12 червня встановили, що жінка померла ненасильницькою смертю (ознак, які свідчили б про насильницьку смерть на
«Винниківський Вісник» уже повідомляв, що 7 червня у лісовому масиві поблизу Винник було виявлено тіло мертвої жінки. Ця страшна подія трапилася у післяобідній час. Мертве тіло виявив чоловік, який там прогулювався. Він і зателефонував у поліцію.
Правоохоронці станом на 12 червня встановили, що жінка померла ненасильницькою смертю (ознак, які свідчили б про насильницьку смерть на її тілі не виявлено).
Також відомо, що вона була мешканкою Винник, їй було 43 роки.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *