У суботу Мирон Маркевич зіграє в складі збірної України серед ветеранів

У суботу Мирон Маркевич зіграє в складі збірної України серед ветеранів

У суботу, 16 червня, у Львові, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться товариський поєдинок серед ветеранських футбольних збірних команд України та Грузії. Приємно, що в складі збірної України виступить винниківчанин, Заслужений тренер України Мирон Маркевич. Мирон Богданович свого часу мав честь бути тренером національної збірної команди України. До речі, під його керівництвом головна футбольна команда України

У суботу, 16 червня, у Львові, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться товариський поєдинок серед ветеранських футбольних збірних команд України та Грузії.

Приємно, що в складі збірної України виступить винниківчанин, Заслужений тренер України Мирон Маркевич.

Мирон Богданович свого часу мав честь бути тренером національної збірної команди України. До речі, під його керівництвом головна футбольна команда України не зазнала жодної поразки!

Окрім Мирона Маркевича, вболівальники матимуть змогу побачити на полі легендарних у минулому футболістів Сергія Реброва, Василя Раца, Володимира Єзерського, Сергія Назаренка, Віталія Реву, Едуарда Цихмейструка, Сергія Нагорняка та інших.

У складі збірної Грузії на полі побачимо не менш легендарних Кахабера Каладзе, Левана Кобіашвілі, Гочу Джамараулі. Буде й відомий не лише за виступами в футболі Георгій Деметрадзе.

Початок матчу зірок футболу – 18-30. Вхід – вільний.

Скористайтеся таким чудовим шансом на власні очі побачити футбольних зірок, які в минулому збирали на стадіонах сотні тисяч уболівальників, приносячи їм радість, а своїм країнам славу.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини