Зразковий колектив сучасного танцю «Браво» з Чишок переміг на фестивалі-конкурсі в Затоці

Зразковий колектив сучасного танцю «Браво» з Чишок переміг на фестивалі-конкурсі в Затоці

Протягом тижня зразковий колектив сучасного танцю «Браво» з Чишок відпочиває в Затоці Одеської області. Одночасно з гарно організованим і цікавим дозвіллям діти взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Чорноморська перлина». Старша група виступила з молдавським танцем і посіла І-ше місце в номінації «Хореографічне мистецтво», а ІІ-ге місце в номінації «Соло» журі віддало учасниці колективу Христині

Протягом тижня зразковий колектив сучасного танцю «Браво» з Чишок відпочиває в Затоці Одеської області. Одночасно з гарно організованим і цікавим дозвіллям діти взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Чорноморська перлина».

Старша група виступила з молдавським танцем і посіла І-ше місце в номінації «Хореографічне мистецтво», а ІІ-ге місце в номінації «Соло» журі віддало учасниці колективу Христині Галун, відзначивши виступ дівчинки з танцем «Стильняшки».

«На фестивалі змагалися понад тридцять колективів із різних куточків України, – розповіла керівник зразкового колективу сучасного танцю «Браво» Ірина Заремба. –  На мою думку, такі фестивалі є корисними для дітей, тому, що вони знаходять нових друзів, набираються досвіду від інших колективів і суддів, а також – активно відпочивають».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини