Винуватця смертельного ДТП у Чишках суд звільнив від покарання

Винуватця смертельного ДТП у Чишках суд звільнив від покарання

У лютому 2015 року, о 5-45, на виїзді з Чишок трапилася автомобільна аварія, під час якої загинув водій маршрутки №102 Львів-Дмитровичі. У цей ранковий час був сильний туман, водій саме виїхав на рейс і ще не мав пасажирів. На виїзді з Чишок у його автобус марки «Богдан» буквально врізався на швидкості вантажний автомобіль марки «RENAULT

У лютому 2015 року, о 5-45, на виїзді з Чишок трапилася автомобільна аварія, під час якої загинув водій маршрутки №102 Львів-Дмитровичі.

У цей ранковий час був сильний туман, водій саме виїхав на рейс і ще не мав пасажирів. На виїзді з Чишок у його автобус марки «Богдан» буквально врізався на швидкості вантажний автомобіль марки «RENAULT PREMIUM». Від сильного удару водій маршрутки загинув одразу.

Понад три роки тривала судова тяганина у цій кримінальній справі. І лише цього місяця Пустомитівський районний суд її завершив. Стало відомо, що водія вантажівки рішенням суду було визнано винним у вчинені ДТП із смертельним наслідком. Йому загрожував чотирирічний в‘язничний термін. Але до водія було застосовано норми Закону України «Про амністію», тому він був звільнений від відбуття покарання.

Також суд частково задовольнив цивільний позов дружини загиблого водія, яка стверджувала, що він був єдиним годувальником сім‘ї.

Тепер підприємство, на якому працював водій вантажівки, має сплатити вдові, а також матері загиблого 750 тисяч гривень моральної шкоди.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини