Сьомий фестиваль духовної та народної пісні «Ой на Йвана!» відбувся у Львові з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського Кир Ігоря. На храмовий празник у церкві Івана Хрестителя (вул. Кобилиці) зібралися хорові колективи та ансамблі, щоб поділитися духовним співом із парафіянами. Минулого року Винники представив хор «Світло тихе» храму Воскресіння м. Винники, а цього року
Сьомий фестиваль духовної та народної пісні «Ой на Йвана!» відбувся у Львові з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського Кир Ігоря. На храмовий празник у церкві Івана Хрестителя (вул. Кобилиці) зібралися хорові колективи та ансамблі, щоб поділитися духовним співом із парафіянами.
Минулого року Винники представив хор «Світло тихе» храму Воскресіння м. Винники, а цього року Наталія Ключинська виступала з дівочим хором «Зґарда».
«Кожен хор виконував на фестивалі по три твори – один духовний і два світських, переважно – обробки народних пісень, – розповіла учасниця дівочого хору «Зґарда» Марія Палько. – Наш колектив представив «Богородице, Діво», «Мальви» і «Любов збудує Україну».
«Зґарду» відзначили дипломом за високий рівень хорового співу, збереження та примноження української духовної та народної спадщини.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *