У садочку №156, у Винниках, триває ремонт. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Зі слів заступника міського голови Винник Богдана Шустера, зараз усі вихованці згаданого дошкільного закладу перебувають на канікулах. Тому є можливість зробити там ремонт. «У садочку №156 заплановано відремонтувати приміщення кухні, – каже Богдан Шустер. – Також там замінять вхідні та міжкімнатні
У садочку №156, у Винниках, триває ремонт.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Зі слів заступника міського голови Винник Богдана Шустера, зараз усі вихованці згаданого дошкільного закладу перебувають на канікулах. Тому є можливість зробити там ремонт.
«У садочку №156 заплановано відремонтувати приміщення кухні, – каже Богдан Шустер. – Також там замінять вхідні та міжкімнатні двері».
Посадовець наголосив, що всі роботи виконує підрядна фірма коштом бюджету Винник.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *