У СЗШ №47 триває ремонт

У СЗШ №47 триває ремонт

У винниківських навчальних закладах тривають ремонти. Зокрема, в СЗШ №47 зараз працівники підрядної фірми монтують підвісні стелі в коридорах (на першому та другому поверхах). Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Використовуючи шкільні канікули, влада Винник продовжує ремонтні роботи в навчальних закладах нашого міста, – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Згадані роботи

У винниківських навчальних закладах тривають ремонти.
Зокрема, в СЗШ №47 зараз працівники підрядної фірми монтують підвісні стелі в коридорах (на першому та другому поверхах).
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Використовуючи шкільні канікули, влада Винник продовжує ремонтні роботи в навчальних закладах нашого міста, – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Згадані роботи в СЗШ №47 виконуємо коштом бюджету Винник. Окрім цього там заплановано замінити й вхідні двері».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини