Із 8 серпня у Винниках – нова схема об‘їзду вулиці Галицької

Із 8 серпня у Винниках – нова схема об‘їзду вулиці Галицької

Із середи, 8 серпня, введено в дію нову схему об‘їзду вулиці Галицької, яку зараз капітально ремонтують. Про це вказано в розпорядженні міського голови Винник Володимира Квурта. Отож, відсьогодні, з 11-00,  перекритий рух для автотранспорту частини вулиці Галицької від початку, зі сторони Львова, до вулиці Замкової (поряд із приміщенням Винниківської міської ради). Це означає, що транспорт,

Із середи, 8 серпня, введено в дію нову схему об‘їзду вулиці Галицької, яку зараз капітально ремонтують.

Про це вказано в розпорядженні міського голови Винник Володимира Квурта.

Отож, відсьогодні, з 11-00,  перекритий рух для автотранспорту частини вулиці Галицької від початку, зі сторони Львова, до вулиці Замкової (поряд із приміщенням Винниківської міської ради). Це означає, що транспорт, який курсує на Львів і зі Львова, вже не має змоги звертати з вулиці Галицької на вулицю Івасюка (біля ринку «Матвол»).

Як розповіли у Винниківській міській раді, рух автотранспорту в напрямку Львова скеровують із вулиці Галицької на вулицю Сахарова (біля церкви Івана Хрестителя). Далі автотранспорт курсуватиме вулицею Кільцевою до вулиці Винна Гора і далі на вулицю Івасюка. Вже звідти автобуси й автомобілі повертатимуть праворуч і рухатимуться в напрямку села Лисиничі – Тракт Глинянський і далі за звичним маршрутом.

У Винники вказаний транспорт також прибуватиме через село Лисиничі на вулицю Івасюка. А далі, на кінцевій зупинці маршрутки №29, весь транспорт повертатиме ліворуч, на вулицю Бічна Івасюка (до СЗШ №29), й далі вулицею Сухомлинського на вулицю Галицьку. Виїзд на вулицю Галицьку біля світлофора – навпроти школи «Берегиня» й далі ліворуч у напрямі Тернополя.

2 comments
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

2 Comments

 • Микола
  08.08.2018, 20:46

  Цей ремонт треба було зробити вже давно. Хотілось би знати точну дату закінчення ремонту.

  REPLY
 • Євген
  08.08.2018, 23:11

  Винниківський дурдом продовжується. Мер говорить одне, маршрутки їздять по своєму, дорога "ремонтується " по дебільному. Цей бардак триває 4 місяці (в травні мер обіцяв всю Галицьку відремонтувати до серпня) . А в цей же час десь в Китаї за 1 ніч поміняли цілий автомобільний міст. Але то таке. В них влада на інше ( типу піаритись на забрукованій стежці) часу не має..

  REPLY

Останні новини