Завтра на винниківському стадіоні “Жупан” зіграє з “Наварією”

Завтра на винниківському стадіоні “Жупан” зіграє з “Наварією”

Перший поєдинок другого кола винниківський “Жупан” проведе завтра, 9 серпня, о 20.00 вдома на стадіоні ім. Богдана Маркевича. “Жупан” боротиметься з ФК “Наварія”. Прийди та підтримай свою команду!

Перший поєдинок другого кола винниківський “Жупан” проведе завтра, 9 серпня, о 20.00 вдома на стадіоні ім. Богдана Маркевича.

“Жупан” боротиметься з ФК “Наварія”. Прийди та підтримай свою команду!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини