На початку вулиці Хортицької у Винниках, у невеличкому скверику, поселилося «сімейство» чудових кішок: мама-киця й п‘ятеро її діток. Тамтешні мешканці підгодовують тваринок, коли є якась небезпека, то й оберігають звірят. Але було б добре, щоб у котиків з‘явилися добрі й дбайливі господарі, постійний дах над головою. Тому ці люди просять небайдужих винниківчан зголоситися й розібрати
На початку вулиці Хортицької у Винниках, у невеличкому скверику, поселилося «сімейство» чудових кішок: мама-киця й п‘ятеро її діток.
Тамтешні мешканці підгодовують тваринок, коли є якась небезпека, то й оберігають звірят.
Але було б добре, щоб у котиків з‘явилися добрі й дбайливі господарі, постійний дах над головою.
Тому ці люди просять небайдужих винниківчан зголоситися й розібрати всіх смугастих красенів і красунь. А тваринки вміють цінувати людську доброту й турботу й завжди сторицею відплатять своїм господарям.
Отож, просимо зголоситися небайдужих людей.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *