Учні шкіл мають право безкоштовного проїзду в львівських маршрутках

Учні шкіл мають право безкоштовного проїзду в львівських маршрутках

Розпочався новий навчальний сезон і багато школярів добираються до своїх освітніх закладів громадським транспортом. Нагадуємо, що школярі мають право безкоштовного проїзду в львівських маршрутках за наявності учнівського квитка. Право безоплатного проїзду для всіх учнів у львівських маршрутках є чинним лише під час навчального року. Натомість, електротранспортом школярі мають право безоплатно користуватися протягом усього календарного року.

Розпочався новий навчальний сезон і багато школярів добираються до своїх освітніх закладів громадським транспортом.

Нагадуємо, що школярі мають право безкоштовного проїзду в львівських маршрутках за наявності учнівського квитка.

Право безоплатного проїзду для всіх учнів у львівських маршрутках є чинним лише під час навчального року.

Натомість, електротранспортом школярі мають право безоплатно користуватися протягом усього календарного року. Але для цього потрібно мати при собі учнівський квиток.

«Підставою для безкоштовного проїзду в маршрутках  школярів є рішення Львівської міськради, яке депутати прийняли у травні цього року», – наголосив начальник управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.

Посадовець також просить усіх учнів, які користуються маршрутками, не забувати вдома свій учнівський квиток, щоб уникнути непорозумінь із водіями транспортних засобів. Бо такі випадки вже траплялися неодноразово.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини