У правоохоронні органи звернувся пацієнт госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи (Винники, вулиця Івасюка) з заявою про те, що невідома особа викрала в нього айфон. Заявник повідомив, що через злочинні дії зловмисника йому завдано матеріальної шкоди на суму понад 29 тисяч гривень. Заявник, а це інвалід війни – громадянин Г., 1990 року народження,
У правоохоронні органи звернувся пацієнт госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи (Винники, вулиця Івасюка) з заявою про те, що невідома особа викрала в нього айфон. Заявник повідомив, що через злочинні дії зловмисника йому завдано матеріальної шкоди на суму понад 29 тисяч гривень.
Заявник, а це інвалід війни – громадянин Г., 1990 року народження, розповів правоохоронцям, що ймовірно айфон у нього було викрадено на вулиці Пасічній у Львові під час відпочинку 24 серпня.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *