Учора, 19 вересня, працівники Львівського КП «Лев» зловили на вулицях Винник 5 собак-безхатьків. Тепер безпритульних тваринок підлікують, стерилізують і через 10 днів повернуть у район, де їх було зловлено. Винниківська міська рада знову закликає власників собак забезпечити їхнє належне утримання. Власники собак зобов‘язані суворо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил їх тримання при умові забезпечення безпеки
Учора, 19 вересня, працівники Львівського КП «Лев» зловили на вулицях Винник 5 собак-безхатьків.
Тепер безпритульних тваринок підлікують, стерилізують і через 10 днів повернуть у район, де їх було зловлено.
Винниківська міська рада знову закликає власників собак забезпечити їхнє належне утримання.
Власники собак зобов‘язані суворо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил їх тримання при умові забезпечення безпеки людей. Суворо заборонено тримати собак у місцях загального користування (коридори, сходові клітки, горища й підвали тощо). Тримати сторожових собак прив‘язаними й відпускати їх лише в закритих дворах, що виключає можливість їхньої втечі. Вигулювати собак у населених пунктах дозволяється лише з повідками й намордниками. Також передбачений вигул собак на добре ізольованій і обгородженій території (в цьому випадку дозволений вигул без намордника та повідка). Господарі також зобов‘язані регулювати приплід цих тварин, доставляти собак у ветеринарну установу для імунізації проти сказу й лікувально-профілактичної обробки, не допускати, щоб собаки забруднювали прилеглу територію тощо.
На вулицях Винник завжди багато дітей, а малюк не зможе дати собі раду під час зустрічі з розлюченим псом. Це не завжди під силу й дорослим людям. Тому потрібно тримати собак під наглядом.
1 comment










1 Comment
kristina
21.09.2018, 13:15Суперово працюють!Молодці!!!
Моя бабуся прибирала на подвір’ї.
І собака вийшов на вулицю біля подвір’я.
Всі сусіди знають ,яка це порода і що це добра порода,ніхто не боїться його,діти весь час приходять бавитись!
В собаки ошийник!
Так ось ці працівники його зловили!
Забрали
Невже не видно що це домашня тварина?
Видно!!!
3 години всі його шукали
Повсюди
Знашйли!Слава Богу!
Він провів там ніч!!Собака відходить 2 день!!!!
Видно що вимучений,нігті на лапах пошходжені,весь час лиже лапи!!Ледве стоїть на них,не бігає,не їсть нормально!
ВСі ШОКОВАНІ!
Добре нехай наша провина ,що собака вийшов з подвір’я!!!Я згідна
Але чому такого собаку зловили
По якому видно що він ДОМАШНІЙ І ДОГЛЯНУТИЙ!
а інших ні?
Шукаючи його по Винниках ,ми бачили як мінімум собак 20 безпритульних
І по них видно це!
Є господарі які весь час випускають своїх собак!!І їм нічого не роблять і не говорять!
Я весь час коли бігаю боюся ,що одна з таких собак вкусить!
А моя собака постраждала
В яких умовах його везли і тримали ,що собака в такому стані?
Є свідки які бачили який він!
І НАВІТЬ якщо він загубився невже тварини не заслуговують на нормальне відношення!!!!
Нехай буде така служба!
REPLYАле нехай працює на повну, а не вибірково хочаб!
Бо 5 собак це дуже мало в порівнянні скільки їх є насправді!
І нехай ставляться до тварин по людськи!