Дівочий хор «Зґарда» – лауреат ІІ премії «Галицьких самоцвітів»

Дівочий хор «Зґарда» – лауреат ІІ премії «Галицьких самоцвітів»

19-22 жовтня у Львові відбувався VI  Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального, хорового співу та  інструментальної музики «Галицькі самоцвіти», організатори якого роблять особливий акцент на молоді та залучення юнаків та дівчат до співпраці зі всієї України. Учасниками фестивалю стали співаки з різних куточків країни. Винники представив дівочий хор «Зґарда». Талановиті винниківчанки вразили журі яскравістю та високою майстерністю. Їх

19-22 жовтня у Львові відбувався VI  Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального, хорового співу та  інструментальної музики «Галицькі самоцвіти», організатори якого роблять особливий акцент на молоді та залучення юнаків та дівчат до співпраці зі всієї України.

Учасниками фестивалю стали співаки з різних куточків країни. Винники представив дівочий хор «Зґарда».

Талановиті винниківчанки вразили журі яскравістю та високою майстерністю. Їх нагородили дипломом лауреата ІІ премії у дорослій віковій категорії (номінація «Вокал. Хори») та кубком.

«Дівочий хор «Зґарда» виконав твір «Глорія» А. Вівальді, який вивчили спеціально для цього конкурсу (концертмейстер Оксана  Палько), та обробку народної пісні «Чиє ж ти, полечко» (аранжування для жіночого хору – Наталія Ключинська), – розповіла  учасниця колективу Марія Палько. – Ми виступали під номером 100, і він виявився для нас щасливим».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини