«Рух» у Сумах здобув перемогу

Сьогодні, 27 жовтня, винниківський «Рух» у місті Суми зіграв матч 15-го туру Чемпіонату України серед колективів Першої ліги. Цей поєдинок виявився дуже складним для суперників. Гра була напружено й жорсткою. Гостям зараз дуже потрібні очки, адже в їхньому активі до сьогоднішнього матчу була всього одна перемога. І «Рух» буквально «вирвав»  другу перемогу. У другому таймі

Сьогодні, 27 жовтня, винниківський «Рух» у місті Суми зіграв матч 15-го туру Чемпіонату України серед колективів Першої ліги.

Цей поєдинок виявився дуже складним для суперників. Гра була напружено й жорсткою.

Гостям зараз дуже потрібні очки, адже в їхньому активі до сьогоднішнього матчу була всього одна перемога. І «Рух» буквально «вирвав»  другу перемогу.

У другому таймі на заміну вийшов Микола Буй, якому на 79-ій хвилині пощастило вразити ворота господарів – 1:0.

Гості мали ще декілька нагод відзначитися, але втратили їх. Отож, «Рух» здобув свою другу перемогу в цьому чемпіонаті й повертається зі Сум без суму.

Склад ФК «Рух»: Ільющенков, Заставний, Никитюк, Лобай, Писко, Копина, Брікнер, Грисьо, Русин, Ременюк, Батальський.

На заміну виходили: Борис Баранець, Григорій Баранець, Буй, Войтович, Бусько.