Убивцю винниківчанки-кіоскерки засудили до довічного ув‘язнення

Убивцю винниківчанки-кіоскерки засудили до довічного ув‘язнення

Учора, 5 листопада, Личаківський райсуд міста Львова засудив до довічного ув‘язнення 39-річного уродженця Кишинева (Молдова) Олексія Калмикова за вбивство 60-річної мешканки Винник. Нагадаємо читачам, що вбивство було скоєно 25 грудня 2014 року на вулиці Коперника у Львові. Кур‘єр, який зранку розвозив пресу, виявив мертве тіло винниківчанки-кіоскерки у газетному кіоску, що поблизу палацу Потоцьких. Жінка лежала

Учора, 5 листопада, Личаківський райсуд міста Львова засудив до довічного ув‘язнення 39-річного уродженця Кишинева (Молдова) Олексія Калмикова за вбивство 60-річної мешканки Винник.

Нагадаємо читачам, що вбивство було скоєно 25 грудня 2014 року на вулиці Коперника у Львові. Кур‘єр, який зранку розвозив пресу, виявив мертве тіло винниківчанки-кіоскерки у газетному кіоску, що поблизу палацу Потоцьких.

Жінка лежала в калюжі крові з перерізаним горлом і в розірваному одязі.

Правоохоронці негайно розпочали пошук жорстокого вбивці. Спершу під підозру потрапив 41-річний (станом на грудень 2014 року) сантехнік, який працював неподалік. Але згодом з‘ясувалося, що чоловік не мав стосунку до цього злочину.

Та переглянувши матеріали з відеокамер, правоохоронці побачили обличчя невідомого чоловіка, який заходив у кіоск. Його було негайно оголошено в розшук і через деякий час затримано в Тернопільській області. З‘ясувалася й його особа – це був на той час 35-річний уродженець Молдови, якого вже двічі ув‘язнювали за розбій і крадіжку. Цей чоловік без певного місця проживання довго мандрував Україною – Кримом, Київщиною, Одещиною. Жив він, промишляючи дрібними крадіжками й жебракуванням.

Також з‘ясувалося, що в день убивства він перебував поруч із кіоском. Попросив у винниківчанки-кіоскерки поїсти та зігрітися. Його нагодували й зігріли. А він дочекався, коли кіоскерка залишилася наодинці, тоді знову  повернувся в приміщення й жорстоко вбив її.

Зважаючи на те, що він був уже двічі засуджений та за його жорстокість, із якою він розправився з беззахисною пенсіонеркою, Личаківський суд і визначив йому найвищу міру покарання – довічне ув‘язнення.

Також стало відомо, що під час слідства вбивцю-молдаванина примусово лікували у психіатричній лікарні в Дніпрі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини