Маленькі вихованці «Левенятка» розповіли, що «За море вже лелека тепле літечко відніс» (Фото)

Сьогодні, 7 листопада, у дитячій бібліотеці Винник відбувся осінній калейдоскоп «За море вже лелека тепле літечко відніс». Програма дитячого свята була насиченою. Головними героями його були 4-6-річні малюки, які займаються в двох групах об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко», та їхні невтомні керівники – завідувач бібліотеки  для дітей Олександра Толоченко і бібліотекар Галина Остапчук. Малюки «Левенятка»

Сьогодні, 7 листопада, у дитячій бібліотеці Винник відбувся осінній калейдоскоп «За море вже лелека тепле літечко відніс».

Програма дитячого свята була насиченою. Головними героями його були 4-6-річні малюки, які займаються в двох групах об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко», та їхні невтомні керівники – завідувач бібліотеки  для дітей Олександра Толоченко і бібліотекар Галина Остапчук.

Малюки «Левенятка» плідно попрацювали. Дітки зустрічали Осінь, прикрашали осінніми листочками сумну Кіку, щоб покращити їй настрій. Вони підготували та показали виставу «Ріпка», виконали пісні про осінь, дощик, розгадували самі та допомагали батькам  розгадувати цікаві загадки.

У гості до дошкільнят завітали учасники Студії сценічного мистецтва «ЗМВ», які в інсценівці «Здатні змінити світ» розповіли про те, що кожна людина талановита, але потрібно вміти віднайти свій талант.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини